top of page

Recenzia fotoknihy od Saal Digital


Prednedávnom som si povedal, že prečo nevyužiť ponuku na zľavový kupón od Saal Digital za úprimnú recenziu fotoknihy. No a tu je:


Začnem od začiatku a to od navrhovania knihy v programe, ktorý sa dá jednoducho stiahnuť na stránkach www.saal-digital.cz. Program je veľmi „user-friendly“, čiže veľmi priehľadný, skrátka skvelý. Navrhovanie knihy je celkom rýchle a jednoduché, keď má človek predstavu o tom, ako má ta kniha vyzerať.


Samotná výroba trvala IBA jeden deň, a druhý deň už bola na ceste ku mne. Neuveriteľné! Od zadania knihy do výroby až dokiaľ som ju nedržal doma v rukách ubehly len tri dni.


Kniha je zabalená fantasticky, nie je potreba sa báť, že sa cestou môže zničiť, to by po nej musel prejsť kuriér s dodávkou. No a čo samotná kniha? Bomba, kvalita na pohľad, ale aj na omak. Žiadny šmejd, ľudia od Saal Digital to fakt myslia vážne. Farby sú verné (priložené ICC profily sú veľkou výhodou), detaily viditeľné a vôbec celkovo tlač je na veľmi vysokej úrovni. Objednal som knihu aj s púzdrom, v ktorom kniha sedí ako ...šak viete ako.

A čo na záver? Jednoznačne odporúčam. Fotky patria na papier, tak prečo nie rovno do knihy, a keď do knihy, tak najlepšie do tej od Saal Digital.bottom of page